Гідравлічні випробування тепломереж: у "Київтеплоенерго" пояснили для чого це роблять

Гідравлічні випробування тепломереж: у "Київтеплоенерго" пояснили для чого це роблять

У комунальному підприємстві "Київтеплоенерго" відповіли на найпоширеніші питання споживачів стосовно гідравлічних випробувань у місті. Йдеться про перевірки трубопроводів, за допомогою яких здійснюється постачання гарячої води та теплової енергії.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що гідравлічні випробування тепломереж — це обов'язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Мережі випробовують на міцність і щільність, щоб виявити "слабкі" місця трубопроводів влітку і зменшити рівень аварійності в опалювальний період.

Під час випробувань ділянку трубопроводу відключають від загальної тепломережі та від подачі теплоносія. У трубопровід під підвищеним тиском подають охолоджену воду (до 40˚С). У разі виявлення пошкоджень їх усувають, а потім знову перевіряють трубу на міцність. Випробування тривають близько 14 днів, поетапно в кожній зоні теплоджерел згідно із затвердженим графіком.

"У разі виявлення одразу кількох пошкоджень трубопроводу під час проведення гідравліки, термін ремонтних робіт може подовжуватись. Додатковий час потрібен для проведення ремонту. Після цього трубопровід ще раз випробовують. Якщо повторних пошкоджень не виявлено, його запускають у роботу та відновлюють постачання гарячої води клієнтам", — йдеться у повідомленні.

Дізнатись терміни відновлення подачі гарячої води можна:

  • з оголошень на будинках
  • на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ за посиланням: https://1557.kyiv.ua/ (налаштувавши SMS-інформування)
  • за телефоном 15-57 або 044-500-15-57 (з мобільного)
  • у контактному центрі Києва за телефоном 15-51
  • у чат-ботах @claim_1557_bot та @Kontaktny_centre_1551_bot.

Завдяки інтенсивній підготовці до зими та проведенню гідравлічних випробувань цієї зими в Києві сталось на 15% пошкоджень менше, ніж у минулому опалювальному сезоні.

На початку травня повідомлялося, що "Київтеплоенерго" розпочало підготовку до наступного опалювального сезону. Фахівці ремонтують тепломережі та модернізують супутнє теплоенергетичне обладнання.

На початок