Побори з київських перевізників: чиновника КМДА відсторонили від роботи

Побори з київських перевізників: чиновника КМДА відсторонили від роботи

побори з перевізників
Посадовець КМДА отримав підозру. Київська міська прокуратура/Telegram

Заступника директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА відсторонили від посади. Також його помістили під цілодобовий домашній арешт.

Про це 7 червня повідомляє Київська міська прокуратура.

Печерський суд Києва відсторонив від посади заступника директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Службовцю обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Також керівнику транспортного підприємства обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу 3 млн гривень.

Напередодні ДБР повідомило про підозру посадовцю КМДА, який нібито організував схему поборів зі столичних автоперевізників. Джерела Суспільного у правоохоронних органах уточнили, що йдеться про заступника директора департаменту транспортної інфраструктури Максима Широкова.

Посадовця та керівника транспортного підприємства, що виступав у якості посередника, підозрюють в одержанні службовою особою неправомірної вигоди з підприємців, що здійснюють пасажирські перевезення у Києві (ч. 3 ст. 368 КК України). Їм загрожує позбавлення волі до 10 років.

Зазначається, що під час досудового розслідування задокументували отримання хабарів на 280 тисяч гривень.

На початок