Кличко не виключає повторного наступу армії РФ на Київ: як готується столиця

Кличко не виключає повторного наступу армії РФ на Київ: як готується столиця

Кличко не виключає повторного наступу армії РФ на Київ
Міський голова Віталій Кличко. КМДА

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що оборонні рубежі на підступах до Києва потребують укріплення. Не можна виключати, що російська армія спробує повторно захопити столицю України.

Про це очільник Києва Віталій Кличко сказав сьогодні, 30 травня 2024 року, під час виступу на пленарному засіданні Київської міської ради.

Кличко запевняє, що місто активно готується до ймовірного наступу, фінансуючи зведення захисних фортифікаційних споруд у сусідніх областях, зокрема. Харкові та Чернігові. Та особливий акцент на Київщину.

"Чим більше ми будемо активно допомогти Київській області у веденні фортифікаційних споруд, тим більше Київ буде захищеним. В цьому напрямку не можу розказати усю інформацію, але хочу повідомити вам, що по всіх запитах, які до нас надходять з боку військових, ми реалізовуємо усі, щоб максимально Київ був захищений від можливого повторного нападу", — запевнив очільник міста.

Кличко також переконаний, що зараз Київ підготовлений до можливого наступу РФ значно краще, ніж це було на початку повномасштабного вторгнення.

Днями очільник Київщини Кравченко розповів, що в області нарощують темпи облаштування військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд та ліній невибухових загороджень. Також посадовець виклав відео зведення фортифікацій.

На початок