На Київщині проведуть військові навчання

На Київщині проведуть військові навчання

У Бучанському районі відбудуться військові навчання
Військові навчання. Фото: Владислав Кравець / Суспільне

Найближчими днями у Бучанському районі Київщини відбудуться військові навчання. Жителям нагадали про заборону знімати та оприлюднювати відео- чи фото пересування військових і техніки.

Про це йдеться у повідомленні Бучанської міської ради в Telegram.

Дата початку тренувань військвих не оголошується. На час проведення маневрів на вулицях населених пунктів можливе переміщення колон військової техніки. Стрільби та вибухи під час навчань не плануються.

У міськраді попередили громадян про кримінальну відповідальність за викладання в інтернет фото- чи відеоматеріалів з фіксацією переміщення військової техніки.

"Закликаємо мешканців зберігати спокій та з розумінням поставитися до ситуації", — зазначається у повідомленні Бучанської міської ради.

Попередні військові навчання на території Бучанської громади відбувалися з 14 по 16 травня. Мешканців завчасно попереджали про звуки вибухів і стрілянини.

У Києві триває підготовка всіх охочих цивільних до національного спротиву. Безоплатні навчання проводять інструктори КО "Муніципальна охорона" з бойовим досвідом і волонтери.

На початок