У дитсадках Київщини облаштували нові укриття

У дитсадках Київщини облаштували нові укриття

Укриття
Діти стоять біля напису "укриття". Бучанська міська рада/Telegram

У двох дитячих садочках Бучі на Київщині облаштували нові укриття. Їх створили завдяки підтримці Європейського Союзу, ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки України.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Зазначається, що безпечні простори з'явилися у дитячих садочках "Горобинка" №2 та "Пролісок" №4. Тут облаштували спеціальні навчально-ігрові зони, адаптовані до потреб дітей віком від 2 до 6 років.

На Київщині
Діти в укритті. Бучанська міська рада/Telegram

Укриття обладнані зонами для творчості, природознавства та інформаційно-навчальними куточками з книжковими стелажами, столиками для занять та настінними дошками для малювання.

На Київщині
Табличка на вході до укриття. Бучанська міська рада/Telegram

"Створення безпечних умов для наймолодших українців є ключовим пріоритетом для їхнього розвитку. Ці укриття — не лише безпечний простір, а й середовище, де діти можуть разом навчатися, гратися та відпочивати у спокійній атмосфері", — сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

Що відомо про відновлення дитячих садочків на Київщині

Під час окупації Київської області загалом було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти. Відбудовувати дитячі садки почали одразу після звільнення регіону.

В Ірпені відкрили сучасний дитячий садок "Червона калина" для 300 дошкільнят. Добудувати його допомогли партнери португальського міста Кашкайш. Виділили на це 500 тисяч євро.

160 ірпінських дітей пішли до відбудованого садочку "Рута". Загалом заклад дошкільної освіти прийме до 400 маленьких жителів міста. В новій будівлі облаштовано 13 груп. До дитячих ясел зарахували 15 малюків з сімей пільгових категорій.

Також у місті збудують новий дитячий садочок "Веснянка". Попередній заклад освіти зруйнували російські війська. Будівля не підлягає капітальному ремонту. Відкриття планується на 1 вересня 2024 року

У Горенці капітально ремонтували дитсадок "Казка", який пошкодили російські війська. Дошкільний заклад відновлювали за кошти благодійників і місцевого бюджету. Також там встановили генератор. Він забезпечить потреби закладу в електроенергії у разі відключень світла.

У селі Загальці Бородянського району Київщини відкрили модульний дитячий садочок за сприяння благодійного фонду "Угорська екуменічна служба допомоги-Україна". Новий освітній заклад розрахований на одночасне навчання 55 дітей.

Також відкрили новозбудований дитячий садочок "Пазлик" у Фастівському районі в селищі Калинівка. Звести дошкільний заклад раніше завадило повномасштабне вторгнення російських військ.

На початок