На Київщині завершують облаштування нового корпусу дитсадочка

На Київщині завершують облаштування нового корпусу дитсадочка

Дитсадок у Вишгороді
Дитсадок "Ластівка" у Вишгороді. КОВА/Telegram

У Київській області у Вишгороді завершують облаштування нового корпусу дитячого садка "Ластівка". Його зможуть відвідувати 100 дітей громади.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на очільника КОВА Руслана Кравченка.

За його словами, старий корпус дитячого садочка розрахований на 185 дітей, а фактично його відвідують понад 250 малюків. Крім дітей з самого Вишгорода, заклад відвідують і діти із сусідніх сіл.

На Київщині
Кімната у дитсадку "Ластівка" у Вишгороді. КОВА/Telegram

"В новому корпусі "Ластівки" створять 4 групи — кожна по 25 вихованців. Тут також облаштовують музичну, фізкультурну та хореографічну зали, ігротеку", — сказав Кравченко.

На Київщині
Діти у дитсадку "Ластівка" у Вишгороді. Діти у дитсадку "Ластівка" у Вишгороді

Він також поінформував, що з дітьми в окремих кабінетах займатимуться логопед та психолог. Кожна група матиме свій ігровий майданчик. На цокольному поверсі розміщені харчоблок та пральня. Є облаштоване укриття.

На Київщині
Тренажери у дитсадку "Ластівка" у Вишгороді. КОВА/Telegram

"Сьогодні Київщина — лідер серед регіонів зі створення нових місць у дитячих садках. Лише торік створили понад 2,5 тис. таких місць. І продовжуємо цю роботу", — підсумував Руслан Кравченко.

Що відомо про відновлення дитячих садочків на Київщині

Під час окупації Київської області загалом було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти. Відбудовувати дитячі садки почали одразу після звільнення регіону.

В Ірпені відкрили сучасний дитячий садок "Червона калина" для 300 дошкільнят. Добудувати його допомогли партнери португальського міста Кашкайш. Виділили на це 500 тисяч євро.

160 ірпінських дітей пішли до відбудованого садочку "Рута". Загалом заклад дошкільної освіти прийме до 400 маленьких жителів міста. В новій будівлі облаштовано 13 груп. До дитячих ясел зарахували 15 малюків з сімей пільгових категорій.

Також у місті збудують новий дитячий садочок "Веснянка". Попередній заклад освіти зруйнували російські війська. Будівля не підлягає капітальному ремонту. Відкриття планується на 1 вересня 2024 року

У Горенці капітально ремонтували дитсадок "Казка", який пошкодили російські війська. Дошкільний заклад відновлювали за кошти благодійників і місцевого бюджету. Також там встановили генератор. Він забезпечить потреби закладу в електроенергії у разі відключень світла.

У селі Загальці Бородянського району Київщини відкрили модульний дитячий садочок за сприяння благодійного фонду "Угорська екуменічна служба допомоги-Україна". Новий освітній заклад розрахований на одночасне навчання 55 дітей.

Також відкрили новозбудований дитячий садочок "Пазлик" у Фастівському районі в селищі Калинівка. Звести дошкільний заклад раніше завадило повномасштабне вторгнення російських військ.

На початок