Корейські інвестори допоможуть завершити будівництво дитсадка в Бучі

Корейські інвестори допоможуть завершити будівництво дитсадка в Бучі

дитсадок в Бучі
Корейські партнери оглядають недобудований дитсадок в Бучі на Київщині. Фото: Анатолій Федорук / Telegram

Корейські партнери допоможуть добудувати дитячий садочок в Бучі, будівництво якого не змогли закінчити у 2022 році через вторгнення.

Про це повідомляє міський голова Анатолій Федорук.

Під час окупації дитячий садочок для 144 дітей був пошкоджений: посічений дах, вибиті вікна та побитий фасад. Також потрібно завершити внутрішні роботи та облаштувати територію.

Керівництво корейської компанії SsangYong приїхало оглянути об'єкт. Проєкт планують втілювати спільно з фондом CORE Ukraine.

"Незабаром розпочнемо партнерство з новими організаціями Південної Кореї. Їхній фокус спрямований на реалізацію гуманітарних об'єктів, а наш на створення комфортних умов для дітей", — зазначив Федорук.

Що відомо про відновлення дитячих садочків на Київщині

Під час окупації Київської області загалом було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти. Відбудовувати дитячі садки почали одразу після звільнення регіону.

В Ірпені відкрили сучасний дитячий садок "Червона калина" для 300 дошкільнят. Добудувати його допомогли партнери португальського міста Кашкайш. Виділили на це 500 тисяч євро.

У Горенці триває капітальний ремонт дитячого садка "Казка", пошкодженого під час російського вторгнення. Дошкільний заклад відновлюють за кошти благодійників і місцевого бюджету.

У селі Загальці Бородянського району Київщини відкрили модульний дитячий садочок за сприяння благодійного фонду "Угорська екуменічна служба допомоги-Україна". Новий освітній заклад розрахований на одночасне навчання 55 дітей.

Також відкрили новозбудований дитячий садочок "Пазлик" у Фастівському районі в селищі Калинівка. Звести дошкільний заклад раніше завадило повномасштабне вторгнення російських військ.

На початок