Стійкість житлових будинків: у Києві відбудеться конкурс стартапів

Стійкість житлових будинків: у Києві відбудеться конкурс стартапів

Краєвид Києва
Київ. КМДА

У Києві усі охочі можуть зареєструвати свої стартапи в акселераційній програмі "Стійке місто" та отримати грант. Подати заявки можна до 9 червня.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Мета програми — виявити та впровадити кращі інноваційні проєкти, які вирішують різні проблеми в місті, що виникли внаслідок російських обстрілів і руйнувань інфраструктури.

До участі запрошують стартапи з таких сфер:

  • аналітичні системи енергетичного менеджменту
  • програми для визначення стійкості будівель
  • інтерфейси для відображення енергомоніторингу тощо.

Також уже оголосили перших членів журі, які оцінюватимуть технологічні стартапи. До складу увійшли: генеральний менеджер Cisco в Україні Сергій Мартинчук, директор з розвитку нових напрямів бізнесу в Kyivstar Ілля Польшаков, директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до змін клімату КМДА Олександр Возний та виконувачка обов'язків ректора Національного авіаційного університету Ксенія Семенова.

Фахівці визначатимуть талановитих розробників, дизайнерів, урбаністів та інших креативних особистостей для пошуку інноваційних технологічних рішень, спрямованих, зокрема, на підвищення стійкості житлових будівель Києва. Долучитися можна за посиланням.

Раніше повідомлялося, що реєстрація на конкурс триватиме до 25 травня, наразі її продовжили до 9 червня. Конкурс відбудеться 26-27 червня у форматі офлайн та онлайн.

У межах акселераційної програми буде розроблений коефіцієнт Стійкості житлових будівель міста та проведений конкурс "Смарт-системи енергомоніторингу і програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту". Він охопить аналітичні системи, програмні рішення для аналізу даних із систем обліку енергії, інтерфейси для відображення результатів енергомоніторингу, системи IoT для збору даних, алгоритми машинного навчання для прогнозування та оптимізації енергоспоживання.

На початок