У Києві за вечір загасили 10 загорянь в екосистемах — ДСНС

У Києві за вечір загасили 10 загорянь в екосистемах — ДСНС

Рятувальники гасять пожежу на природі
Рятувальники ліквідовують загоряння в екосистемі Києва. ГУ ДСНС Києва/Facebook

У Києві через надзвичайний рівень пожежної небезпеки збільшилася кількість пожеж в екосистемах. Вчора, 20 травня, з 19:00 по 21:00 сталось 10 загорянь в природних екосистемах.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій Києва.

Зазначається, що пожежі виникли майже у всіх районах столиці. Зокрема, о 19:45 надійшло повідомлення про займання, яке виникло в Оболонському районі, на вул. Луговій. На території гаражного кооперативу, горіло сміття та трава. Пожежу на загальній площі 130 кв. м ліквідували о 20:17.

Подібний виклик надійшов о 20:06 у Дарницькому районі. На вулиці Ревуцького сталося загоряння сухостою, трави та очерету. Загоряння ліквідували на площі 50 кв.м о 21:04.

"На щастя, на всіх викликах, попередньо, ніхто не постраждав. Причини пожеж встановлюватимуть правоохоронці", — йдеться у повідомленні.

Рятувальники зауважують, що наразі погодні умови сприяють високій ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах. Громадян закликають утриматись від розведення багать на відкритій місцевості.

Напередодні метеорологи повідомляли, що до 23 травня у столиці та Київській області буде переважати надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Синоптики зауважили, що погода сприятиме підвищеній ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах. Йдеться, зокрема, про наявність джерел займання (відкритий вогонь).

Станом на кінець квітня в Києві рятувальники ДСНС зафіксували 41 пожежу в екосистемах. Вогонь охопив загальну площу 5,15 га. Така ситуація негативно впливає на довкілля, знищуючи рослинність та витісняючи дику фауну з їхніх природних середовищ. Також вогонь спричиняє збільшення викидів CO2 в атмосферу, погіршуючи якість повітря та сприяючи зміні клімату.

На початок