21 травня у Києві та області діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії — ДТЕК

21 травня у Києві та області діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії — ДТЕК

Завтра, 21 травня, з 00:00 та впродовж доби у столиці та області для промислових та побутових споживачів діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії.

Про це повідомляють у ДТЕК "Київські електромережі" та "Київські регіональні електромережі".

"Згідно лімітів споживання електрики НЕК "Укренерго", 21 травня всю добу з 00:00 до 24:00 діятимуть графіки стабілізаційних відключень. Вони необхідні через дефіцит електроенергії в країні", — йдеться у повідомленні.

Енергетики нагадують жителям: не вмикати одночасно всі прилади після відновлення світла. Це допоможе уникнути нових відключень світла через аварії.

Переглянути графік відключень електроенергії для Київської області та Києва можна на сайті ДТЕК. Також дізнатись про відключення можна в чат-боті в Viber чи Telegram. Графік складається з трьох категорій.

Білий колір на графіку — світло є. Сірий колір — світла немає (періоди, коли його гарантовано відключатимуть для збалансування енергосистеми). Світло-сірий колір — можливі відключення, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися (ДТЕК рекомендує в такі проміжки знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами).

На початок