На Київщині зменшать вуличне освітлення у вечірній та нічний час — Кравченко

На Київщині зменшать вуличне освітлення у вечірній та нічний час — Кравченко

У Київській області зменшать вуличне освітлення у вечірній та нічний час. Відповідне рішення ухвалили на засіданні штабу Ради оборони регіону.

Про це повідомив у Facebook очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Ситуація з електроенергією досі залишається вкрай складною. Тому маємо використовувати всі засоби, які допоможуть економити. Маємо накопичити додатковий ресурс, щоб мінімізувати всі незручності. Рішення довели до всіх громад області. З проханням максимально контролювати його виконання", — йдеться у повідомленні.

За словами голови КОВА, місцева влада має активніше працювати з бізнесом щодо ощадливого використання зовнішнього освітлення. Рекламні вивіски, підсвітки фасадів біля кафе та магазинів, освітлення торгових залів — все це має бути зведено до мінімуму. Не може бути ситуації, коли побутові споживачі мають економити, а в цей час інші не обмежують використання електроенергії, зауважив Кравченко.

За інформацією НЕК "Укренерго" завтра, 21 травня, з 00:00 та впродовж доби на Київщині для промислових та побутових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень.

Переглянути графік відключень електроенергії для Київської області та Києва можна на сайті ДТЕК. Він складається з трьох категорій. Білий колір на графіку — світло є. Сірий колір — світла немає (періоди, коли його гарантовано відключатимуть для збалансування енергосистеми). Світло-сірий колір — можливі відключення, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися (ДТЕК рекомендує в такі проміжки знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами).

На початок