На Київщині майже удвічі збільшили фінансування програм соцзахисту військових та ветеранів

На Київщині майже удвічі збільшили фінансування програм соцзахисту військових та ветеранів

Соціальна підтримка військових і ветеранів: виплата матеріальної допомоги на Київщині
Військовий ЗСУ. ФОТО: Gettyimages

На Київщині майже в два рази збільшили фінансування обласної програми соціальної підтримки ветеранів, учасників бойових дій та Героїв Небесної сотні.

Про це розповів на брифінгу директор департаменту соціального розвитку та ветеранської політики КОДА Ігор Мещан.

Соціальний захист передбачає виплату матеріальної допомоги учасникам Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, добровольцям, членам сімей загиблих (померлих) захисників, які брали участь в обороні країни від агресії РФ, а також родинам Героїв Небесної Сотні.

Зокрема, за обласною програмою надається:

  • одноразова грошова допомога ветеранам війни з інвалідністю І-ІІІ груп;
  • щорічна одноразова грошова допомога сім’ям осіб, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС і під час відбиття російської агресії, а також сім'ям Героїв Небесної Сотні;
  • щомісячна адресна грошова допомога дітям, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях;
  • щомісячна адресна грошова допомога дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, один з батьків яких загинув (помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях;
  • щомісячна адресна грошова допомога дітям Героїв Небесної Сотні;
  • відшкодування витрат на придбання захисникам та членам родин загиблих військових ліків, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого постановою Кабміну.

Також цьогоріч на Київщині впровадили програму безкоштовної стоматологічної допомоги для військових і ветеранів. Зокрема, за кошти обласного бюджету для них оплачуватимуть надання лікування у стоматолога, зокрема, й хірургічне, а також протезування зубів. Фінансування на ці послуги в обласній програмі соцзахисту збільшено до 11 млн грн.

Для отримання безоплатних стоматологічних послуг слід звертатись до Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка", за адресою: м. Біла Церква, вул. Підвальна, буд. 28- А (тел. 096 689 17 74).

На початок