У Києві увечері 16 травня застосовуватимуться погодинні графіки вимкнення електрики

У Києві увечері 16 травня застосовуватимуться погодинні графіки вимкнення електрики

У Києві увечері 16 травня застосовуватимуться погодинні графіки
Електромережі. Freepik

У Києві сьогодні увечері орієнтовно з 16 00 планують відключення електрики. Якщо ресурсу не вистачатиме, про екстрені позапланові аварійні вимкнення буде повідомлено містян заздалегідь.

Про це поінформував директор Yasno Сергій Коваленко.

Через велику кількість запитів сайт YASNO зранку не працював. Нині фахівці полагодили систему і на порталі можна ознайомитися з графіком вимкнення електрики, запевняє Сергій Коваленко.

"Можете заходити й дивитись свої графіки на тиждень. В апці можна дивитись поточний статус. Завтра додамо в апку та чати можливість створювати pdf з графіком за конкретною адресою", — йдеться у дописі посадовця.

Щоправда, станом на 16:10 нам не вдалося завантажити сторінку сайту.

Сьогодні ввечері плануються погодинні відключення електрики за графіком 16:00.

"На цю хвилину обмеження від Укренерго такі, що графіки будуть витримуватися. Якщо обмеження доведуть більші, як було сьогодні вночі та зранку, то вже буде без графіків. Якщо так станеться, то повідомимо окремо", — йдеться у повідомленні.

Також графіки вимкнень електрики публікуватиме на своїх ресурсах ДТЕК, повідомили у компанії. Інформація буде розміщена в чат-ботах в Telegram.

Сьогодні екстрені обмеження скасували після 9:00 ранку. Тоді директор Yasno Сергій Коваленко повідомляв, що ситуація вночі та зранку виявилася складнішою, ніж розраховували.

На початок