На Київщині організовують виїзний прийом лікарів-дерматологів

На Київщині організовують виїзний прийом лікарів-дерматологів

На Київщині у Гостомельському центрі первинної медико-санітарної допомоги 14 травня відбудеться виїзний прийом лікарів-дерматологів. Консультуватимуть медики із "Київського обласного медичного центру небезпечних захворювань".

Про це повідомляє у Telegram Гостомельська селищна військова адміністрація.

Зазначається, що лікарі проводитимуть:

  • огляд та консультування
  • дерматоскопію
  • видалення шкірних утворень: папілом, невусів, бородавок, мозолів, натоптишів.

"Прийом відбуватиметься виключно за попереднім записом та за наявності електронного направлення. Запис — в реєстратурі Амбулаторії ЗПСМ №1", — йдеться у повідомленні.

Приходити потрібно за адресою: вул. Свято-Покровська, 73-Д. Довідки за номерами телефонів: 063-856-38-14, 067-190-13-15.

Консультації лікарів та дерматоскопія проводитиметься безкоштовно. За видалення утворень потрібно буде заплатити.

На початку травня у Гостомельській громаді працював виїзний офтальмологічний кабінет. Жителі могли безплатно перевірити зір та проконсультуватися із медиками.

У квітні в Гостомелі виїзні консультації проводили лікарі Національної академії медичних наук України. Місцеві жителі могли пройти огляд у кардіолога, ендокринолога, невролога та гастроентеролога.

Це був п'ятий візит лікарів-травматологів на Гостомельщину. Виїзні бригади спеціалістів Нацакадемії медичних наук України працюють у громаді з травня 2022 року.

У березні у Горенці Гостомельської громади приймали пацієнтів лікарі-волонтери Інституту травматології та ортопедії Національної академії медичних наук. Медики надали консультації мешканцям, що скаржилися на біль у суглобах.

На початок