Лікарі Інституту травматології та ортопедії провели виїзний прийом у Гостомельській громаді

Лікарі Інституту травматології та ортопедії провели виїзний прийом у Гостомельській громаді

У Горенці приймали пацієнтів лікарі Інституту травматології та ортопедії НАМН України
Лікарі-волонтери Інституту травматології та ортопедії НАМН України, с. Горенка, Київська область, березень 2024 р. Фото: Гостомельська СВА/Telegram

В амбулаторії селища Горенка Гостомельської громади лікарі-волонтери Інституту травматології та ортопедії Національної академії медичних наук провели виїзний прийом пацієнтів. Медики надали консультації мешканцям, що скаржилися на біль у суглобах.

Про це інформує в Telegram Гостомельська селищна військова адміністрація.

Повідомляється, що це був п'ятий візит лікарів-травматологів у Гостомельську громаду. Виїзні бригади спеціалістів Нацакадемії медичних наук України працюють у громаді з травня 2022 року.

Пацієнтам, які прийшли на прийом, зробили УЗД суглобів. У разі необхідності додаткового обстеження або хірургічного втручання хворих із Гостомельської громади направляють в Інститут травматології та ортопедії НАМН України. Там їх приймають без черг і зволікань. За даними місцевої адміністрації, за період виїзних консультацій київських медиків 20 жителів Гостомельської громади пройшли лікування в Інституті травматології та ортопедії, з них 7 пацієнтів були прооперовані.

На початок