У Києві СБУ проводить безпекові заходи

У Києві СБУ проводить безпекові заходи

Правоохоронці стоять біля пам'ятника княгині Ольги у Києві
Правоохоронці стоять біля пам'ятника княгині Ольги у Києві. СБУ

Служба безпеки України проводить планові контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Шевченківського району Києва. Серед основних локацій — Софійська і Михайлівська площі та прилегла місцевість.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що основна мета заходів — перевірка та посилення контрдиверсійного захисту важливих державних об'єктів та місць масового перебування людей. Відпрацювання відбуваються спільно з Управлінням державної охорони, Національною поліцією, Військовою службою правопорядку ЗСУ та іншими підрозділами, залученими до оборони столиці.

Під час безпекових заходів силовики:

  • проводять огляд території та окремих будівель і приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених до обігу предметів
  • ⁠здійснюють перевірку громадян, які перебувають на території центральної частини міста.

"Відпрацювання відбуватимуться з урахуванням правового режиму воєнного стану. Під час їх проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями міста, перевірка документів громадян та огляд автотранспорту", — йдеться у повідомленні.

У відомстві закликають людей із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Крім цього, при собі необхідно мати документи, що посвідчують особу, та дотримуватись режиму комендантської години.

Під час святкування Великодня, 5-го травня, у столиці також будуть задіяні усі необхідні заходи безпеки. Для підтримання правопорядку залучать представників Національної поліції України та співробітників муніципальної охорони Києва. Зокрема, правоохоронці у разі повітряної тривоги допомагатимуть евакуації вірян та священнослужителів до найближчих укриттів.

Також працюватимуть спеціальні тимчасові моніторингові центри, які оперативно відслідковуватимуть ситуацію в Києві задля запобігання правопорушень. Комендантська година на Великдень діятиме без змін — з 00:00 до 05:00.

Киян та гостей міста, закликають за можливості подивитися богослужіння онлайн — по ТБ або через YouTube чи Facebook.

На початок