Пониження тиску у водопровідній мережі: у трьох районах Києва комунальники ліквідовують аварії

Пониження тиску у водопровідній мережі: у трьох районах Києва комунальники ліквідовують аварії

Оновлено

У столиці у п'ятницю, 26 квітня, сталися одразу три аварії на водогонах: у Шевченківському, Печерському та Святошинському районах. "Київводоканал" оперативно почав ліквідацію пошкоджень трубопроводів.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що на вул. Назарівській, 11 сталось пошкодження водопровідної магістралі діаметром 400 мм. Від водопостачання тимчасово були відключені будинки за адресами: вул. Назарівська, 1, 5, 7, 7-Б, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21. Для потреб мешканців підвозили автоцистерну з питною водою.

Комунальникам також довелося обмежити рух транспорту в районі пориву трубопроводу. Водіїв спрямовували в об'їзд — вулицею Саксаганського.

На вул. Професора Підвисоцького, 18 сталось пошкодження водопровідної магістралі діаметром 50 мм. Тимчасово відключено водопостачання за адресами: вул. Професора Підвисоцького, 18, 19, 20, 21.

Автоцистерна з питною водою стоїть на вул. Професора Підвисоцького, 20. Рух транспорту частково обмежений, поінформували у КМДА.

Близько 17:00 у КМДА повідомили, що пошкодження водопровідної мережі на вул. Назарівській ліквідували. Водопостачання споживачів відновили.

Також фахівці "Київводоканалу" локалізували витік на перетині вулиць Якова Качури та Проектної у Святошинському районі. Там сталось пошкодження водопровідної мережі діаметром 600 мм.

Відключення споживачів від водопостачання не здійснювали. Через аварію у водопровідній мережі в правобережній частині міста було тимчасове пониження тиску. Надвечір тиск нормалізували. На місці працює аварійно-відновлювальна бригада.

Раніше повідомлялося, що у Києві з приходом морозів зросла кількість аварій на водопровідних мережах, особливо на ділянках з найбільшими термінами експлуатації. Серед причин комунальники називали — стрімке й суттєве похолодання та різку зміну температури ґрунту.

На початок