Побиття підлітка у київській школі: директорка розповіла деталі конфлікту

Побиття підлітка у київській школі: директорка розповіла деталі конфлікту

школа 81
Школа №81 в Києві. Фото: Школа середня / Facebook

У київській школі №81 прокуратура та управління поліції Дніпровського району проводять розслідування стосовно побиття учня на інклюзивній освіті.

Про це розповіла в ефірі "Київ 24" в.о. директорки школи Ольга Фіголь.

За її словами, після завершення розслідування усіх винних обов'язково покарають.

"Інцидент трапився на перерві. Хлопчик про побиття не повідомляв і не підійшов до класного керівника, асистенту теж не поскаржився. Зараз розбираємося, слідство триває", — повідомила Фіголь.

Директорка зазначає, що класному керівнику про травму та госпіталізацію хлопця стало відомо від його матері. Також жінка подала скаргу щодо побиття дитини та можливого булінгу. Хоча, факту булінгу поки не встановили.

Що відомо про побиття школяра

Ювенальні прокурори розпочали досудове розслідування за фактом побиття 13-річного підлітка в школі №81 Дніпровського району Києва, який перебував на інклюзивній формі навчання.

Його мати розповіла, що сина сильно вдарили у пах. Через це ліва нога хлопця стала у півтора рази більше за праву. Операцію провели лише на десятий день після побиття, адже підліток не казав, що сталося.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець скерував запит до Дніпровської РДА для проведення службового розслідування щодо належного виконання обов'язків працівниками закладу.

Лубінець зазначив, що підліток вже "раніше зазнавав психологічного приниження й фізичних знущань".

На початок