У столичній підземці прокоментували можливе закриття ще двох станцій "синьої" гілки

У столичній підземці прокоментували можливе закриття ще двох станцій "синьої" гілки

метро "Почайна"
Станція метро "Почайна". Фото: УНІАН

У Києві поки не планують закривати для пасажирів станції метро "Тараса Шевченка" та "Почайна".

Про це повідомляє КМДА.

КП "Київський метрополітен" наразі не планує жодних змін у роботі цих двох станцій.

"Відповідно до тендера з розробки проєктної документації, що відбувся в листопаді 2023 року, опрацьовується робочий проєкт планового капітального ремонту між цими станціями без зупинки руху поїздів", — йдеться в повідомленні.

Однак остаточні проєктні рішення будуть визначені після проходження державної експертизи.

У підземці обіцяють завчасно інформувати пасажирів про початок капітальних ремонтів та інших робіт, що можуть вплинути на режим роботи метрополітену.

Зазначається, що станції "Почайна" і "Тараса Шевченка" були введені в експлуатацію у 1980 році. Через їх фізичну зношеність виникла потреба у плановому капітальному ремонті частини ділянки тунелю між цими станціями.

Що відомо про ремонт тунелю київського метро

8 грудня 2023 року в Києві закрили кілька станції метро у зв'язку з терміновим ремонтом на перегінному тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська". Поїзди їздять від станції "Героїв Дніпра" до станції "Либідська".

Попередньо причиною назвали розгерметизацію тунелю та появу тріщин в стінах. Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування через підтоплення підземки.

9 грудня Державна комісія ТЕБ та НС дозволила використовувати як укриття станції та вестибюлі закритої гілки столичного метро. Відповідним відомствам доручили додатково перевірити безпеку таких укриттів.

Із 8 грудня минулого року від станції метро "Теремки" до станції "Либідська" курсує наземний транспорт, що дублює маршрути закритих станцій підземки.

Із 12 грудня змінюються два маршрути громадського транспорту між станціями метро "Либідська" та "Деміївська". Це автобус №2-М та тролейбус №12. Із 13 грудня, від станції метро "Либідська" до станції метро "Деміївська" організували рух тимчасового автобусного маршруту № 60.

Також від 13 грудня в метро запрацював "човниковий" рух між станціями "Теремки" та "Деміївська". 14 грудня Київрада проголосувала за те, щоб пасажири метро не переплачували за вимушену пересадку через закриті станції підземки. З 18 грудня запровадили механізм компенсації "зайвих" поїздок.

На початок