Литва профінансує ремонт старого укриття в дитсадку Ірпінської громади

Литва профінансує ремонт старого укриття в дитсадку Ірпінської громади

дитсадок "Івасик-Телесик"
Дитсадок в селі Козинці на Київщині. Скриншот з відео: Олександр Маркушин / Facebook

У дитсадку в селі Козинці на Київщині стартував капітальний ремонт старого укриття, який повністю профінансує уряд Литви.

Про це повідомив ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Сучасне радіаційне бомбосховище за європейськими стандартами зводять на території дитячого садочка "Івасик-Телесик". Наразі там готують підвальне приміщення для внутрішніх робіт.

За словами Маркушина, Литва самостійно обирала підрядників та технагляд. Такий самий принцип використали при відбудові садочка "Рута".

"Приємно бачити результати наших закордонних перемовин, який убезпечить понад 70 малюків та вихователів. Розуміємо, що українці мають підлаштовуватись під перспективи навчання в умовах війни", — зауважив він.

Що відомо про відновлення дитячих садочків на Київщині

Під час окупації Київської області загалом було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти. Відбудовувати дитячі садки почали одразу після звільнення регіону.

В Ірпені відкрили сучасний дитячий садок "Червона калина" для 300 дошкільнят. Добудувати його допомогли партнери португальського міста Кашкайш. Виділили на це 500 тисяч євро.

У Горенці триває капітальний ремонт дитячого садка "Казка", пошкодженого під час російського вторгнення. Дошкільний заклад відновлюють за кошти благодійників і місцевого бюджету.

У селі Загальці Бородянського району Київщини відкрили модульний дитячий садочок за сприяння благодійного фонду "Угорська екуменічна служба допомоги-Україна". Новий освітній заклад розрахований на одночасне навчання 55 дітей.

Також відкрили новозбудований дитячий садочок "Пазлик" у Фастівському районі в селищі Калинівка. Звести дошкільний заклад раніше завадило повномасштабне вторгнення російських військ.

На початок