Генератори різних потужностей: Бучанська громада передала допомогу харківчанам

Генератори різних потужностей: Бучанська громада передала допомогу харківчанам

Генератор для Харківщини
Генератор для Харківщини. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

У Київській області триває кампанія "Подаруй світло Харкову". Жителі різних громад збирають павербанки, зарядні станції, паливо. Також передають генератори.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Зазначається, що наразі Бучанська громада відправила 28 генераторів різних потужностей у місто, яке щоденно потерпає від російського терору, а жителі — від нестачі електроенергії.

У міськраді поінформували, що дизельні та бензинові генератори поїхали у розпорядження Харківської міської ради. Один з пристроїв надпотужний — на 650 кіловатів. Це дозволить заживити критичну інфраструктуру.

"Буча пам'ятає ті страшні часи окупації, коли ми залишилися без світла і тепла. Тоді нам протягнули руку допомоги люди зі всієї України. Тепер наша черга бути опорою для Харкова", — йдеться у повідомленні.

Очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко поінформував, що наразі регіон передав для жителів Харківщини понад 100 генераторів різної потужності. Допомагали райони, громади, волонтери, благодійники. Зокрема, пункти збору є за такими адресами:

  • у Макарові принести необхідні речі можна до Пункту незламності БФ "Карітас Макарів", вул. Проектна, 5, а також до Будинку культури
  • у Бучі збирають допомогу у приміщенні міської ради по вулиці Енергетиків, 12
  • у Ржищеві допомогу можна принести у приміщення виконавчого комітету міської ради за адресою: вул.Соборна, 22.
  • у Гостомелі жителі несуть допомогу до Культурно-оздоровчого комплексу (КОК) та до Будинку культури "4 лева"
  • с. Озера — Будинок культури
  • с. Мощун — Будинок культури
  • с. Горенка — адміністративна будівля.

Київщина минулого тижня розпочала збір найнеобхіднішого для жителів Харківщини, зокрема, це генератори, зарядні станції, павербанки. Спочатку направили 13 потужних генераторів від 10 до 22 кВТ. Також для жителів Вовчанської громади Чугуївського району відправлять 25 генераторів потужністю 2,5–5,5-кВТ і паливо.

Ще КОВА відправила на Харківщину два надпотужні генератори — 520 та 800 кВт. Їх можна використовувати для критичної інфраструктури. Зокрема, водоканалів, котелень та у великих лікарнях і школах, де є котельні

У Харківській області понад 200 тисяч абонентів залишилися без світла після ударів РФ по критичній інфраструктурі регіону вранці 11 квітня.

На початок