Київська ОВА направила для Харкова два потужні генератори — Кравченко

Київська ОВА направила для Харкова два потужні генератори — Кравченко

Генератор для Харківщини
Генератор для Харківщини. Фото: КОВА

Київська обласна військова адміністрація відправила на Харківщину ще два надпотужні генератори. Там після російських обстрілів діють графіки відключення електроенергії.

Про це повідомив очільник КОВА Руслан Кравченко.

Зазначається, що Київщина минулого тижня розпочала збір найнеобхіднішого для жителів Харківщини, зокрема, це генератори, зарядні станції, павербанки. Наразі відправили два потужні генератори — 520 та 800 кВт.

Їх можна використовувати для критичної інфраструктури. Зокрема, водоканалів, котелень та у великих лікарнях і школах, де є котельні, поінформували у КОВА.

"Київщина активно підтримує кампанію зі збору допомоги "Подаруй світло Харкову". Харківщина сьогодні потерпає від масованих обстрілів російських окупантів. Мета у ворога одна — занурити в темряву всю країну. Київщина знає, що таке життя без світла, води, тепла. І добре знаємо звук генераторів. Це звук життя та надії", — сказав Кравченко.

За його словами, до збору також активно долучаються райони, громади, волонтери, благодійники регіону. Деякі громади самостійно доправляють все зібране до Харківщини.

"Збори допомоги тривають. Тому прошу всіх, хто може допомогти, приносити павербанки, зарядні станції, генератори в пункти допомоги. Вони є у кожній громаді", — зауважив Кравченко.

Зокрема, пункти збору є за такими адресами:

  • у Макарові принести необхідні речі можна до Пункту незламності БФ "Карітас Макарів", вул. Проектна, 5, а також до Будинку культури
  • у Бучі збирають допомогу у приміщенні міської ради по вулиці Енергетиків, 12
  • у Ржищеві допомогу можна принести у приміщення виконавчого комітету міської ради за адресою: вул.Соборна, 22.
  • у Гостомелі жителі несуть допомогу до Культурно-оздоровчого комплексу (КОК) та до Будинку культури "4 лева"
  • с. Озера — Будинок культури
  • с. Мощун — Будинок культури
  • с. Горенка — адміністративна будівля.

Напередодні 13 потужних генераторів від 10 до 22 кВТ Київщина направила до Харківської області. Також для жителів Вовчанської громади Чугуївського району відправлять 25 генераторів потужністю 2,5–5,5-кВТ і паливо.

У Харківській області понад 200 тисяч абонентів залишилися без світла після ударів РФ по критичній інфраструктурі регіону вранці 11 квітня.

На початок