Підприємство на Київщині намагалося присвоїти майже 2 млн грн ПДВ

Підприємство на Київщині намагалося присвоїти майже 2 млн грн ПДВ

Підприємство на Київщині намагалося присвоїти майже 2 млн грн ПДВ
На Київщині упередили незаконне відшкодування майже 2 млн грн ПДВ. Фото: БЕБ у Київській області

Аналітики територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Київській області упередили неправомірне відшкодування майже 2 млн грн податку на додану вартість (ПДВ).

Про це інформує БЕБ у Київській області.

Аналітики Бюро встановили підприємство декларувало накопичення залишків нереалізованих товарів. Проте у компанії були відсутні місця для їх зберігання та необхідна кількість працівників для здійснення своєї діяльності.

Крім того, доходи підприємства, відповідно до поданої ним звітності, були відображені не в повному обсязі.

Фахівці БЕБ направили лист до Державної податкової служби України та рекомендували провести перевірку підприємства на предмет його відповідності критеріям ризиковості платника податку.

"Податківці провели позапланову перевірку діяльності компанії та прийняли рішення про відповідність даного підприємства критеріям ризиковості платника податку на додану вартість, — йдеться у повідомленні.

Таким чином підприємству заблоковали ліміт ПДВ на суму близько 2 млн грн.

Раніше у БЕБ повідомляли, що безпідставне відшкодування ПДВ — одне з найпоширеніших фіскальних порушень. У 2023 році працівники Бюро економічної безпеки упередили 2,1 млрд грн незаконного відшкодування податку на додану вартість.

На початок