Поліція охорони просить міськраду знайти гроші на зарплатню офіцерам безпеки у школах Чернігова

Поліція охорони просить міськраду знайти гроші на зарплатню офіцерам безпеки у школах Чернігова

Поліція охорони просить міськраду знайти гроші на зарплатню офіцерам безпеки
поліція. Управління поліції охорони в Чернігівській області / Суспільне Чернігів

Поліція охорони Чернігівської області просить міську раду знайти у бюджеті кошти для оплати праці офіцерів безпеки у чернігівських школах. Лист з відповідним проханням правоохоронці надіслали до міської ради.

Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако 19 березня під час наради в міській раді.

Олександр Ломако на нараді у Чернігівській міській раді
Олександр Ломако. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Міністр анонсує програму, ставлять поліцейських, вони місяць стоять, а через місяць з місцевої громади просять гроші. Якби зразу вони сказали, треба чи не треба, ми б сказали, що є прикордонні райони, які більше цього потребують. Ми якось без цього жили стільки років і є охоронці десь в штаті, ну і проживемо. У нас і так кошти вилучила держава з ПДФО".

У коментарі Суспільному начальник управління поліції охорони в Чернігівській області Ігор Магдибор розповів, що до кінця цього навчального року (2023-2024 роки, — ред.) оплата праці офіцерів служби освітньої безпеки здійснюється коштом Національної поліції України. А лист був направлений, щоб вирішити подальше фінансування.

Поліція охорони: керівник у Чернігівській області Ігор Магдибор
Ігор Магдибор. ФОТО: управління поліції охорони в Чернігівській області
"На цьому, першому, етапі залучені поліцейські, які мали терміново закрити нагальні потреби у школах на прифронтових територіях, та таких, що межують із країнами-агресорами. Сам проєкт СОБ наразі узгоджується, визначається його структура та подальший функціонал, про що ми будемо інформувати", — розповів Магдибор.

Нагадаємо, проєкт "Офіцери служби освітньої безпеки" запрацював в Україні у січні цього року. На Чернігівщині він діє у районах, які наближені до зони бойових дій та кордону: Новгород-Сіверському, Корюківському, Чернігівському та у місті Чернігів. Загалом поліцейські безпеки з'явилися у 65 закладах освіти області.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок