У Києві відновлює роботу один із автобусних маршрутів

У Києві відновлює роботу один із автобусних маршрутів

У Києві відзавтра, 2 березня, відновлює роботу автобусний маршрут № 52 "Вулиця Закарпатська — станція метро "Либідська".

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що маршрут покращить транспортне забезпечення жителів мікрорайону Мишоловка, а також відвідувачів спеціалізованих медичних установ.

київвв
Автобусний маршрут № 52. Фото: КМДА

"На маршруті працюватиме автобус великої місткості з низьким рівнем підлоги, який пристосований для перевезення людей з інвалідністю, зокрема на кріслах колісних", — йдеться у повідомленні.

У КМДА поінформували, що із розкладом руху можна ознайомитись на сайті КП «Київпастранс» та обрати зручний час для поїздки.

Із 20 січня маршрут автобуса № 111 продовжили від станції метро "Лівобережна" через вулицю Євгена Сверстюка та проспект Соборності до Дарницької площі. Маршрут наразі не остаточний. Міська влада оцінюватиме пасажиропотік на даному напрямку.

Новий автобусний маршрут № 111 запустили 1 грудня 2023 року після відкриття руху транспорту через Подільсько-Воскресенський міст. Він перевозив пасажирів від станції метро "Площа Українських Героїв" до станції метро "Лівобережна".

На початок