Для киян проведуть онлайн-зустріч із кінологом

Для киян проведуть онлайн-зустріч із кінологом

Для киян проведуть онлайн-зустріч із кінологом
Жінка із собакою. Фото: КМДА

Для киян проведуть онлайн-зустріч з кінологом. Бесіду присвятили темі: "До чого готуватися, коли вирішили прихистити тварину з притулку".

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Подія відбудеться 1 березня о 14:00 на сторінці комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" в Instagram (@shelter.vdng).

"Захід пройде спільно з комунальним підприємством "Київський міський Будинок природи", фахівці якого розкажуть про корисні екозвички відповідальних власників тварин. Участь у зустрічі безкоштовна, реєстрація не потрібна", — йдеться у повідомленні.

Серед тем зустрічі:

  • як обрати улюбленця
  • список необхідних речей на перший час
  • адаптаційний період
  • тварини та діти
  • як познайомити та подружити тваринку з притулку з улюбленцем, що вже є частиною родини
  • іграшки, амуніція, корм та посуд: як обрати корисне для тварин і довкілля.

Раніше у Національному комплексі "Експоцентр України" (ВДНГ) зооволонтери проводили акцію "AdoptMe Days". Із тимчасового притулку забрали 46 котів та собак. Кожну тварину оформили згідно з усіма правилами та внесли до бази "Реєстру домашніх тварин м. Києва". Фахівці нагадують, що реєстрація зменшує кількість безхатніх тварин та допомагає улюбленцю швидше повернутися додому, якщо він загубився.

Що відомо про піклування про тварин у столиці

У березні 2023 року Київська міська рада підтримала рішення про те, що громадські організації, які утримують притулки для тварин, матимуть фінансову підтримку зі столичного бюджету.

У тимчасовому притулку для тварин "Виставковий центр" проводили безкоштовний майстер-клас "Основи навчання собак". Господарям розповідали, як правильно та результативно навчити тварину виконувати команди в різних ситуаціях.

У Києві запровадили Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут власники тварин зможуть отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування домашніх улюбленців.

Також у столиці створили новий сервіс "єКуточок" для власників домашніх тварин і зооволонтерів. Він допомагатиме в пошуку тимчасового притулку для хатніх улюбленців.

На початок