"єКуточок": у Києві тестують сайт пошуку і пропозицій для перетримки тварин

"єКуточок": у Києві тестують сайт пошуку і пропозицій для перетримки тварин

"єКуточок": у Києві тестують сайт пошуку і пропозицій для перетримки тварин
Собака (ілюстративне). Фото: Суспільне Хмельницький

У Києві створили новий сервіс "єКуточок" для власників домашніх тварин і зооволонтерів. Він допомагатиме в пошуку тимчасового притулку для хатніх улюбленців. Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

Проєкт реалізували фахівці комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

Наразі платформа працює в тестовому режимі, однак зареєструватися можна вже зараз. Користувачі можуть створити акаунти двох типів: для тих, хто шукає тимчасовий притулок для тварини, і для тих, хто може його надати.

Сервіс розробили через високий попит на послуги перетримки тварин — з проханням прихистити собаку чи кота кияни часто звертаються до комунальної лікарні ветмедицини. Це стосується і безпритульних тварин, знайдених на вулиці. Також сервіс стане у нагоді тим, хто їде з міста у справах чи у відпустку і не має з ким залишити домашнього улюбленця.

Користуватись сервісом "єКуточок" можуть не лише містяни, а й ветклініки, притулки, громадські організації. Окрім перетримки, у сервісі можна знайти пропозиції щодо вигулу собак, догляду чи годування тварин, дресирування, ветеринарного супроводу, фотозйомки.

Розробники сайту чекають відгуків від користувачів, аби зробити його максимально зручним та функціональним.

Що відомо про опіку над тваринами у столиці в умовах війни

Громадські організації, які утримують притулки для тварин, матимуть фінансову підтримку зі столичного бюджету. Порядок щорічного відбору таких організацій на конкурсній основі підтримали депутати Київради.

У тимчасовому притулку для тварин "Виставковий центр" проводили безкоштовний майстер-клас "Основи навчання собак". Господарям розповідали, як правильно та результативно навчити тварину виконувати команди в різних ситуаціях.

Лікарі комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" безплатно стерилізували домашніх тварин, власниками яких є люди пенсійного віку.

У Києві запровадили Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут власники тварин зможуть отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування домашніх улюбленців.

На початок