У Макарові створять ветеранський хаб: де він буде знаходитись

У Макарові створять ветеранський хаб: де він буде знаходитись

У Макарові створять ветеранський хаб: де він буде знаходитись
Ілюстративне. Фото: Суспільне Черкаси

На Київщині в приміщенні макарівського Будинку культури облаштують ветеранський хаб.

Про це повідомив макарівський голова Вадим Токар.

Селищна рада виділила 900 тисяч гривень на ремонт частини приміщення Будинку культури, де облаштують ветеранський хаб. Обіцяють, що невдовзі в системі Prozorro оголосять відповідний тендер.

"Сюди військовослужбовці та ветерани зможуть звернутися за допомогою, консультацією або просто завітати, щоб поспілкуватися та обмінятись спогадами", — розповів Токар.

Також він нагадав, місцева влада продовжує пошук джерел фінансування для будівництва реабілітаційно-спортивного комплексу.

У ньому ветерани зможуть отримувати повноцінну фізичну та психологічну реабілітацію, а інші жителі теж зможуть займатись спортом.

Що відомо про відбудову Макарівської громади

У Макарівській громаді унаслідок російського вторгнення були пошкоджені понад 3600 об'єктів, з них майже 2800 житлових будинків.

Станом на кінець літа 2023 року на території громади відновили повністю або частково 1721 об'єкт, що був пошкоджений унаслідок бойових дій. Зокрема, відбудували 1317 житлових будинків.

У серпні 2023 року почали відбудову 10 приватних будинків, знищених російськими обстрілами. Відновлення житла фінансує обласна програма.

Також у Макарові триває капремонт пошкодженого будинку на вулиці Проектна, 10. Відбудова відбувається за проєктом Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області.

Спецкомісія, створена для перевірки об'єктів відбудови, восени минулого року перевірила ремонт двох житлових п'ятиповерхівок, пошкоджених унаслідок війни. Після інспекції висловили низку зауважень до виконавця робіт.

На початок