У Білоцерківському районі з'явиться центр реабілітації для ветеранів

У Білоцерківському районі з'явиться центр реабілітації для ветеранів

У селі Чернин Таращанської громади з'явиться центр реабілітації для ветеранів
Реабілітація військових (ілюстративне). Фото: Суспільне Чернівці

У селі Чернин Таращанської громади на Київщині вирішили створити реабілітаційний центр для військових. Для закладу вже підшукали приміщення. Облаштуванням центру займатиметься благодійний фонд.

Про це інформує Таращанська міська рада у Facebook.

Нещодавно у Чернині провели громадські слухання, на яких обговорили питання створення в населеному пункті реабілітаційного центру, де могли б проходити відновлювальну терапію учасники бойових дій після поранень. На появі такої установи в межах громади наполягали місцеві ветерани.

На зборах вирішили, що реабілітаційний центр облаштують у будівлі місцевого дитсадка, який давно не використовують за призначенням. Приміщення передадуть в оренду благодійному фонду "Берегиня-2023" для подальшого перетворення на реабілітаційний заклад, де надаватимуть допомогу військовим з особливими потребами.

Раніше повідомлялося, що в Київському обласному центрі реабілітаційної медицини відкрили нове інноваційне відділення. Там щороку безоплатну реабілітацію зможуть пройти понад 600 військовослужбовців.

А в Бучанській громаді цьогоріч з'явиться центр лікування та реабілітації, де зможуть проходити лікування військові ЗСУ. Заклад збудують за кошти американських спонсорів.

На початок