У Києві у Дніпровській районній державній адміністрації відкрили Центр надання адміністративних послуг. Це 20-й сучасний ЦНАП, який працює в столиці.
Про це повідомив у Telegram міський голова Віталій Кличко.
Зазначається, що у будівлі районної державної адміністрації за рахунок міського бюджету зробили ремонт на площі 906 кв. м. Там облаштували 35 робочих місць для адміністраторів.
За словами міського голови, у новому ЦНАПі доступні всі адміністративні послуги: паспортні, соціального характеру, для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб, видача водійського посвідчення. Послуги надаються незалежно від реєстрації місця проживання. Рівень сервісу гарантують стандарти роботи ЦНАП. Центр є безбар'єрним для осіб з інвалідністю.
"Також продовжить роботу філія ЦНАПу, яка знаходиться за адресою: Харківське шосе, 18. До кінця цього року завершимо облаштування ще шести Центрів надання адміністративних послуг у Києві", — сказав Кличко.
Наприкінці грудня у Печерському районі запрацював новий ЦНАП, який розташований за адресою: вулиця Цитадельна, 4/7. Там надаватимуть всі види адмінпослуг, окрім послуг державної міграційної служби, сервісних послуг МВС та витягу з державного земельного кадастру.
Що відомо про роботу ЦНАПів у Києві
Центри надання адміністративних послуг у столиці здійснюють прийом заявників за електронною чергою, що формується у приміщеннях ЦНАПів. Із 1 травня 2023 року ЦНАПи Києва відновили запис в електронній черзі на сайті Центру адміністративних послуг. Також призначити час відвідування ЦНАПу можна через застосунок "Київ Цифровий".
У разі оголошення повітряної тривоги до початку робочого дня ЦНАПи починають працювати через 30 хвилин після відбою, а в разі оголошення тривоги під час робочого дня — протягом 10 хвилин після відбою.
У Києві одружитися, оформити свідоцтво про народження та про смерть можна у кількох Центрах надання адміністративних послуг. Вказані послуги із травня 2023 року впровадили у чотирьох районах столиці.
У Святошинському районі Києва запрацював підрозділ ЦНАП, де можна отримати консультації щодо переліку гарантій та пільг для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю.
Улітку ЦНАПи столиці надали понад 288 тисяч послуг. Найчастіше заявники звертались щодо надання субсидій, призначення державних допомог, пільг, грошових компенсацій. Загалом столичні ЦНАПи надають більше 450 видів послуг.