Екскурсії і квест: до яких безоплатних заходів можна долучитися на цьому тижні в Києві

Екскурсії і квест: до яких безоплатних заходів можна долучитися на цьому тижні в Києві

Екскурсії і квест: до яких безоплатних заходів можна долучитися на цьому тижні в Києві
Центр Києва. Фото: КМДА

У Києві з четверга 25 січня по неділю 28 січня 2024 року організували 5 екскурсій і 1 квест на безоплатній основі для усіх охочих. Реєстрація на екскурсії обов'язкова.

Про це інформує офіційний портал Києва.

Цього разу екскурсійний тиждень у столиці розпочнеться у четвер. О 15:00 запланована квест-екскурсія "Ключ до милосердя". Реєстрація за посиланням.

"Під час активної інтелектуальної гри можна буде розкрити не лише таємниці та цікавинки одного з наймальовничіших історичних куточків столиці, але й наблизитися до джерела милосердя, яке є таким необхідним під час війни", — йдеться у повідомленні.

У п'ятницю, 26 січня, охочі зможуть відвідати три безоплатні екскурсії:

  • "Прогулянка старим Києвом", на якій екскурсанти дізнаються про будівництво Володимирського собору, ознайомляться з історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо. Зареєструватися можна тут.
  • Екскурсія "Провулками київського Кудрявця", під час якої можна довідатись багато цікавого про літописні місця Києва та творіння багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, що мешкали в цій місцевості в різні часи. Реєстрація за цим посиланням.
  • Екскурсія "Київ: стежиною воєнної історії", де можна буде побачити низку об’єктів мілітарної історії Києва, а також дізнатися про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині. Реєстрація за посиланням.

У суботу, 27 січня, для киян та гостей міста організували екскурсію "Київ незламний", яка ознайомить відвідувачів з історією воєнного Києва — з часів Другої Світової війни й до повномасштабного вторгнення. Захід відбудеться о 12:00.

У неділю, 28 січня, можна зареєструватися на екскурсію "Київ історичний", присвячену історії стародавнього Києва, його пам'яткам, архітектурі та Подолу.

Організатори зазначають, що реєстрація на екскурсії обов'язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

"Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік", — йдеться у повідомленні.

На початок