Овочерізки в укриття: посадовицю столичної РДА відсторонили від роботи

Овочерізки в укриття: посадовицю столичної РДА відсторонили від роботи

Овочерізки в укриття: посадовицю столичної РДА відсторонили від роботи
. Обшук в офісі підозрюваної Фото: ГУ Нацполіції Києва

У Києві суд відсторонив від посади начальницю відділу Управління освіти Дніпровської РДА через закупівлю овочерізок в укриття, а також взяв її під домашній нічний арешт.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Голосіївський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури та застосував до підозрюваної запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту строком на два місяці та відсторонив її від посади на такий саме строк.

Також посадовиця має повідомляти про зміну місця проживання, не виїжджати з міста та здати закордонний паспорт.

Начальницю відділу Управління освіти Дніпровської РДА підозрюють у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі овочерізок для закладів громадського харчування в укриттях. Санкція статті передбачає ув'язнення до 8 років, а сума збитків становить близько 460 тисяч гривень.

Що відомо про інші закупівлі в столичні укриття

Управління освіти Дніпровської районної РДА закупили очищувачі повітря для укриттів на 1,6 мільйона гривень. Вони також придбали понад 300 барабанів для психологічного розвантаження дітей під час тривоги на 900 тисяч гривень.

В укриття столичного мистецького ліцею "Зміна" в Дніпровському районі придбали електричну сковорідку за 725 тисяч грн та конвекційну піч за майже 475 тисяч грн.

Також для трьох столичних укриттів у Дніпровському районі придбали портативні радіостанції на понад мільйон гривень.

На початок