Рівень води в Києві поступово піднімається

Рівень води в Києві поступово піднімається

Рівень води в Києві поступово піднімається
. Фото: КМВА / Telegram

Станом на ранок 30 квітня в Києві рівень води в р. Дніпро біля мосту "Метро" складає 9 296 см. Рівень води збільшився ще на 5 см, повідомили КМВА в Telegram.

"Температура води +13*С. Коливання рівня води останніми днями має незначну амплітуду — в порівнянні з попередньою добою рівень водопілля в межах столиці збільшився на 5 см. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається – І (жовтий)", — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, в Києві не зафіксовані аварійні підтоплення. До критичного рівню води ще понад 1 м. Підтоплення заплави шаром понад 25 см спостерігають на островах у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, а також приватні ділянки в районі Осокорків.

Учора, 29 квітня, в Києві фіксували підвищення рівня води на 1 см.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також тоді оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

У Києві 25-26 квітня зафіксували зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду.

Протягом останніх днів тижня фіксується збільшення рівня води в річці. Голова КМВА Сергій Попко попереджає, що можлива друга хвиля водопілля в регіоні.

Читайте також

Рівень води у Дніпрі стабільний: де є підтоплення у столиці

На початок