Рівень води у Дніпрі стабільний: де є підтоплення у столиці

Рівень води у Дніпрі стабільний: де є підтоплення у столиці

Рівень води у Дніпрі стабільний: де є підтоплення у столиці
Фото: КМВА / Telegram

Протягом доби рівень води у столичному Дніпрі збільшився на 1 см. Про це повідомляє голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Станом на ранок 29 квітня, її рівень біля мосту "Метро" складає 9 291 см за Балтійською системою висот. Залишається жовтий рівень небезпеки гідрологічних явищ, проте в Києві немає аварійних підтоплень.

"Все ще продовжує спостерігатися підтоплення заплави шаром близько понад 20 см: це острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків", — розповів Попко.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також тоді оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Протягом кількох днів минулого тижня фіксували зниження рівня води в річці. Але голова КМВА Сергій Попко попереджає, що можлива друга хвиля водопілля в регіоні.

У Києві 25-26 квітня зафіксували зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду.

Зранку 28 квітня рівень води зменшився на 19 см у порівнянні з попереднім днем.

Читайте також

39 будинків та майже пів сотні обійсть. Яка ситуація з підтопленнями на Дніпропетровщині

"Повертається зима": У ДСНС попередили про заморозки найближчими днями

Вибір редакції

На початок