"Я за себе не ручаюсь": ректор НАУ не дозволяє студентам жартувати про ексміністра Шкарлета

"Я за себе не ручаюсь": ректор НАУ не дозволяє студентам жартувати про ексміністра Шкарлета

"Я за себе не ручаюсь": ректор НАУ не дозволяє студентам жартувати про ексміністра Шкарлета
. Фото: Національний авіаційний університет / Telegram

Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький пригрозив студентам через жарти про ексміністра освіти Сергія Шкарлета під час фестивалю "Студвесна".

Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова.

"На сцені були різні жарти на суспільно важливі теми, в тому числі і про Шкарлета, і про новостроєчки на території університетів", — зазначила Семенова.

На опублікованому відео ректор говорить, що "не ручатиметься за себе", якщо він ще побачить, що "прізвище міністра (ред. — Шкарлета) кидається на пол".

"Сергій Миколайович багато зробив для університету, тому не можна відноситись з неповагою. Історія буде робити оцінку. Тут політики не буде", — зазначив Луцький.

Хто такий Максим Луцький

Колишній народний депутат від "Партії регіонів" Максим Луцький переміг на виборах ректора до київського Національного авіаційного університету на початку 2021 року.

У 2008 році був проректором з міжнародних зв'язків в Національному авіаційному університеті, а дещо пізніше став перший проректором НАУ. У 2006 році його обрали депутатом Верховної ради від партії "Батьківщини", утім через чотири роки він перейшов до лав "Партії регіонів". Він також є кумом колишнього міністра освіти Дмитра Табачника.

Як народний депутат України та Голова Комітету ВР України Максим Луцький, зокрема, сприяв підвищенню цін на навчання у вишах, підвищенню вартості проживання у студентських гуртожитках та скороченню державного замовлення в університетах.

У 2015 році новопризначений в.о. ректора НАУ Рімвідас Хращевський звільнив Луцького. У наказі йшлося про те, що Луцький та інші особи були призначені на посади "із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України".

Потім він був деякий час виконувачем обов'язків завідувача кафедри гуманітарних дисциплін у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. У 2019 році став кандидатом від партії ОПЗЖ на виборах у 222-у мажоритарному окрузі в столиці, але набрав лише 6%.

Читайте також

Ексміністр освіти Табачник балотується до Держдуми РФ від партії Путіна

Верховна рада проголосувала за відставку міністра освіти і науки Шкарлета

На початок