Чоловік стежив за офіційною сторінкою магазину тактичного спорядження у соцмережі та писав потенційним клієнтам від імені менеджера. Таким чином він ошукав щонайменше 8 військових ЗСУ.
Про це повідомляє Поліція Києва та Київська міська прокуратура.
28-річний уродженець Луганщини писав в особисті повідомлення людям, які зацікавились амуніцією. За товар вимагав передоплату, після отримання якої більше не виходив на зв'язок.
"Аби встановити більш довірливі відносини, підозрюваний пропонував клієнтам знижки у разі надання ними підтверджуючих документів про проходження служби у тому чи іншому підрозділі", — йдеться в повідомленні.
Таким чином чоловік ошукав щонайменше 8 військовослужбовців на суму близько 100 тисяч грн. Проте постраждалих може бути більше. "Менеджеру" повідомили про підозру за ч.3 ст. 190 — шахрайство. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Що відомо про інші випадки шахрайства із допомогою для ЗСУ
У Києві судитимуть очільницю благодійної організації. Вона продавала бронежилети, які завезли в Україну як гуманітарку для ЗСУ.
Майже 600 тисяч гривень отримав очільник благодійного фонду на Київщині за продаж гуманітарки, яку мали доставити Збройним силам України.
Правоохоронці затримали київського підприємця, який продавав позашляховики, що гуманітарною допомогою були ввезені в Україну для потреб Збройних сил України
У Києві правоохоронці затримали підприємця, який продавав гуманітарну допомогу з Європейського Союзу та США і заробив на цьому понад 500 тисяч гривень.
У Києві правоохоронці викрили керівництво мережі військових магазинів на розкраданні захисного спорядження Національної гвардії на понад 8 мільйонів гривень. Ця амуніція ввозилася в Україну як гуманітарна допомога ЗСУ.
У Києві правоохоронці повідомили про підозру 19-річному місцевому жителю, який нажився на 42 тисячі гривень на продажі неіснуючої військової амуніції.
Читайте також
Готель, трапезна, кулеб’яка, кагор — як заробляють в Києво-Печерській лаврі
В кабінеті фракції "УДАР Віталія Кличка" в Київраді виявили прослушку