Паводок у Києві йде на спад — КМВА

Паводок у Києві йде на спад — КМВА

Паводок у Києві
. Фото: КМВА

За інформацією Укргідрометцентру станом на ранок 19 квітня рівень води в Дніпрі в Києві складає 9 343 см. Це на 7 см менше, ніж минулої доби, повідомив голова КМВА Сергій Попко.

Посадовець зазначив, що паводок кілька днів поспіль йде на спад. До того ж у Києві не зафіксували аварійних підтоплень.

У парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате та приватних ділянки в районі Осокорків й надалі спостерігається підтоплення.

"До критичного рівня води в Дніпрі ще 72 см (критичний рівень - 9 415 см). За усіма прогнозами – цьогорічне водопілля не досягне цієї позначки", — повідомив голова КМВА Сергій Попко.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Цьогоріч водопілля буде більшим через значну кількість опадів. Проте очікуваний максимальний рівень не загрожує промисловим об’єктам і житловим масивам Києва, повідомили в КМДА. Також вони опублікували перелік районів, де є ризик підтоплень.

"Укргідроенерго" вживає усі можливі заходи для врегулювання рівню води та зменшення наслідків підтоплень. Гідроелектростанції на Дніпрі та Дністрі здійснюють контрольовані скиди води.

Читайте також

Чорнобильський заповідник підтопило. Екологи пояснили, чому це добре

Столиця готується до піку паводку, який настане 22 квітня: проведуть спецнавчання

На початок