Стільці, ковдри та матраци – станції київського метро доукомплектували на випадок тривог

Стільці, ковдри та матраци – станції київського метро доукомплектували на випадок тривог

Стільці, ковдри та матраци – станції київського метро доукомплектували на випадок тривог
. Фото: КП "Київський метрополітен"/Facebook

46 підземних станцій столичного метро укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами, якими мешканці та гості Києва можуть скористатися під час повітряних тривог.

Про це повідомляє у Facebook комунальне підприємство "Київський метрополітен".

Зокрема, для отримання розкладних стільців громадянам необхідно звернутися до чергової по станції, яка перебуває на платформі. Використання ковдр і матраців передбачено у випадках тривалої небезпеки (понад 12 годин).

Після відбою повітряної тривоги "Київський метрополітен" просить повертати речі працівникам станції, а також закликає дбайливо ставитися до майна.

Потреба на кожну станцію підземки формувалась з урахуванням пасажиропотоку та кількості цивільного населення, що користується станцією як укриттям.

Що відомо про роботу київського метро під час воєнного стану

На початку березня Міжнародна Організація з Міграції передала для метрополітену гуманітарну допомогу. У складі вантажу — 10 500 розкладних стільців, 1500 ковдр та 1500 матраців.

18 станцій столичного метро облаштовані додатковими модульними лавами. Їх використовують під час повітряної тривоги. Пілотний проєкт реалізовано за підтримки Литви.

На станціях київського метро роздаватимуть спеціальні сидіння, аби більш комфортно перечекати тривалі повітряні тривоги.

На 19 станціях столичного метрополітену облаштовані точки з USB-зарядками, де можна підзарядити мобільні телефони та інші гаджети.

На всіх станціях Київського метрополітену встановлять обладнання для безоплатної мережі Wi-Fi.

Читайте також

У Києві з 26 березня змінить графік громадський транспорт

У КП "Київський метрополітен" пояснили, чому під час тривоги працює електричка, а рух метро обмежують

На початок