На Київщині заплановано вибухові роботи. Де саме

На Київщині заплановано вибухові роботи. Де саме

На Київщині заплановано вибухові роботи. Де саме
. Кар'єр Фото: Уніан (ілюстративне)

Сьогодні, 22 березня, упродовж дня на Рокитнянському гранітному кар'єрі, що в Білоцерківському районі Київщини, заплановано проведення вибухових робіт.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації у Telegram.

Зазначається, що вибухи будуть пов’язані із технологічними роботами. В адміністрації просять жителів зберігати спокій і стежити тільки за офіційними джерелами інформації.

Що відомо про проведення вибухових робіт на Київщині

У Київській області піротехніки регулярно проводять навчання саперів, а також планові роботи з розмінування територій. Зокрема, 17 березня у Вишгородському районі знищували вибухонебезпечні предмети. 15 березня у Бучанському районі ліквідовували вибухівку.

7 березня в Ольшаницькому родовищі гранітів, що знаходиться на території Рокитнянської громади Київщини, проводилися вибухові роботи. Вони були пов'язані з технологічними процесами.

Потужний вибух, що чули кияни та мешканці Київської області вдень 10 лютого після відбою повітряної тривоги, викликаний роботою піротехніків у Вишгородському районі.

У Вишгородському та Бучанському районах на Київщині, 8 лютого, знищували боєприпаси. 30 січня відбулися навчання для піротехніків у Вишгородському районі, під час яких відпрацьовували навички ліквідації.

Читайте також

Тренуються на різних локаціях Києва. Начальник КМВА перевірив професійну підготовку бійців стрілецького батальону

Нічна атака шахедів на Київ та Київщину. Що відомо

Атака дронами РФ Київщини: прокуратура відкрила провадження

На початок