На Київщині працюють піротехніки. Де можливі звуки вибухів

На Київщині працюють піротехніки. Де можливі звуки вибухів

Доповнено
На Київщині працюють піротехніки. Де можливі звуки вибухів
. Фото: Олександр Павлюк/Telegram

Мешканці Київщини і передмістя столиці сьогодні, 15 березня, можуть чути звуки вибухів. На території двох районів області працюватимуть сапери.

Про це повідомляє у Telegram Київська обласна військова адміністрація.

За даними КОВА, у Вишгородському та Бучанському районах відбуватимуться планові роботи з ліквідації вибухонебезпечних предметів.

Громадян закликають зберігати спокій і дотримуватись правил безпеки.

Що відомо про проведення вибухових робіт на Київщині

У Київській області піротехніки регулярно проводять планові роботи з розмінування територій, а також навчання саперів. Зокрема, 10 березня вибухівку ліквідовували на території Вишгородського району.

7 березня в Ольшаницькому родовищі гранітів на території Рокитнянської громади Київщини проводилися вибухові роботи. Вони були пов'язані з технологічними процесами.

Потужний вибух, що чули кияни та мешканці Київської області вдень 10 лютого після відбою повітряної тривоги, викликаний роботою піротехніків у Вишгородському районі.

У Вишгородському та Бучанському районах 8 лютого знищували боєприпаси. 30 січня відбулися навчання для піротехніків у Вишгородському районі, під час яких відпрацьовували навички ліквідації.

На Київщині майже 8,5 тисяч км² займає сумарна площа територій, де виявляють вибухонебезпечні предмети, повідомили у КОВА. Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив колишній голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

На Київщині продовжують виявляти нерозірвані боєприпаси, залишені військами РФ

На початок