На базі Київської обласної лікарні відкриють реабілітаційний центр

На базі Київської обласної лікарні відкриють реабілітаційний центр

На базі Київської обласної лікарні відкриють реабілітаційний центр
Київська обласна клінічна лікарня №2. Фото: КОВА

На базі Київської обласної клінічної лікарні №2 Міністерство охорони здоров’я планує створити реабілітаційний центр зі стаціонарним відділенням на 30 ліжок. Заклад надаватиме допомогу громадянам, що постраждали від агресії РФ.

Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

Завершення будівництва та ремонтних робіт в майбутньому реабілітаційному відділені планується навесні цього року. Центр облаштують необхідним сучасним обладнанням.

8 березня обласну лікарню, на базі якої створюють медзаклад нового призначення, відвідали міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, представники КОВА і Київської обласної ради.

"Сучасний центр реабілітації допоможе нашим захисникам і всім тим, хто постраждав від окупантів як фізично, так і психологічно", — зауважив т.в.о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко.

Також на Київщині очільник МОЗ відвідав амбулаторію загальної медицини та сімейної практики в Гурівщині. Її відбудували після того, як заклад був знищений під час бойових дій минулого року.

Що відомо про реабілітаційні заклади Києва та області

У Києві створять багатопрофільний реабілітаційний центр для військових. Як повідомили в КМДА, проєкт буде адаптованим до міжнародних стандартів реабілітації.

5 центрів реабілітації дітей Київщини продовжують працювати закордоном. Заклади тимчасово евакуювали до інших країн ще на початку російського вторгнення. Київський центр реабілітації попри війну надав допомогу майже 1800 дітей-інвалідів.

З реабілітацією ветеранів Києву допомагає Польща. Також столиця розраховує на допомогу партнерів із Данії у реабілітації військових та дітей, які постраждали від війни.

Читайте також

У Києві стартував проєкт "Швидка допомога": збирають гроші на заміну медичних авто, знищених росіянами

На початок