Цього року планують звершити будівництво з’їздів на Дарницькому мосту

Цього року планують звершити будівництво з’їздів на Дарницькому мосту

Цього року планують звершити будівництво з’їздів на Дарницькому мосту
. Фото: УНІАН

Цьогоріч планують завершити будівництво з’їздів з естакади Дарницького мосту на Дніпровську набережну Києва. Про це повідомили у Даницькій райдержадміністрації Києва у Facebook.

Від січня будівельники на Дарницькому мосту працюють цілодобово. Вже зведені необхідні 36 опор і три залізобетонні конструкції підпірних стін з’їздів з мосту. Наразі ведуться роботи з монтажу та зварювання металоконструкцій прогонових будов з’їздів з мосту.

Будівництво з'їздів на Дарницькому мості планують завершити в липні цього року.

Що відомо про будівництво Дарницького мосту

Міст функціонує з 2010 року, але повністю будівництво не завершили. У 2018 році недобудована частина перебувала у власності "Укрзалізниці". Влада міста планувала завершити роботи та передати в експлуатацію міст у власність столиці ще у 2020 році.

3 березня 2021 року "Укравтодор" та "Укрзалізниця" підписали меморандум щодо завершення будівництва Дарницького залізнично-автомобільного мосту, що перебуває на балансі залізниці. Роботи планувалися завершити до кінця 2021 року.

У жовтні 2021 року регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" підписала контракт вартістю 1,15 млрд грн з компанією "Автострада" на проведення будівельних робіт на залізнично-автомобільному мості через Дніпро у Києві.

Читайте також

Метро на Виноградар: з генпідрядника можуть стягнути ще 79 млн грн в бюджет столиці

На початок