У Бучанській громаді змінили графік роботи "пунктів незламності"

У Бучанській громаді змінили графік роботи "пунктів незламності"

У Бучанській громаді змінили графік роботи "пунктів незламності"
.

У Бучанській громаді на Київщині оновили режим роботи "пунктів незламності". Це пов’язано з потеплінням та стабілізацією енергопостачання.

Про це йдеться у дописі Бучанської міської ради у Telegram.

З приходом весни "пункти незламності" на території громади працюватимуть з 8:00 до 17:00.

У вихідні відвідувачів прийматиме лише один пункт, розташований у приміщенні Бучанської міської ради по вул. Енергетиків, 12.

Відповідне рішення ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У міській раді зауважили, що в разі погіршення ситуації з енергопостачанням населення цілодобовий графік роботи "пунктів незламності" буде відновлено.

Що відомо про роботу "пунктів незламності" на Київщині

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада минулого року в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, люди можуть підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Загалом у Києві розгорнуто більш як 500 "пунктів незламності". За весь період функціонування ними скористалися понад 23 тисячі киян.

З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області. Станом на 6 лютого в регіоні створено 440 "пунктів незламності". Найбільше їх облаштували у будівлях органів місцевої влади.

Мешканці Київщини можуть поділитися враженнями про перебування у "пунктах незламності". Відгуки допоможуть виправити недоліки та поліпшити роботу таких об’єктів.

У Бучі з’явилась "юрта незламності". А В Ірпені запустили автобус як мобільний пункт обігріву.

Читайте також

Скільки мільйонів витратила влада Києва на облаштування "пунктів незламності" в місті

На початок