"Київ Цифровий" допомагатиме силам ППО

"Київ Цифровий" допомагатиме силам ППО

"Київ Цифровий" допомагатиме силам ППО
. Мобільний додаток "Київ Цифровий". Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

Команда "Київ Цифровий" разом з військовими запустила платформу для допомоги силам ППО Києва — "Безпечне небо". Там збирають кошти на техніку для ЗСУ. Про це повідомляється на сайті проєкту.

"Держава та ЗСУ роблять все можливе задля захисту неба над столицею, але кияни також можуть долучитися до побудови ефективної системи ППО/ПРО. Саме для цього й створено проект "Безпечне небо", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кияни та гості міста можуть долучитися до охорони неба Києва. Для цього збирають кошти на телекомунікаційні комплекти для ППО. Початкова ціль — 1 500 000 гривень. Також тривають й інші збори на техніку для ЗСУ від "Київ Цифровий".

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

Через "Київ Цифровий" тепер можна подати заявку до контактного центру 1551

У "Київ Цифровий" тепер можна перетворювати поїздки з транспортної карти на QR-квитки

На початок