"Над Києвом небо захищене": Наєв про готовність ППО на Київщині

"Над Києвом небо захищене": Наєв про готовність ППО на Київщині

"Над Києвом небо захищене": Наєв про готовність ППО на Київщині
. Фото ілюстративне: Повітряне командування "Південь"/Facebook

Небо над Києвом та областю захищене, а сили ППО перебувають у постійній бойовій готовності. Про це заявив Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв у Facebook.

"Наразі небо над столицею захищене. Такий висновок підтверджує розгалужена система різноманітних зразків протиповітряної оборони, що розосереджені у визначених місцях Київської області", — розповів Наєв.

За його словами, дані сили та засоби постійно маневрують на місцевості, щоб ворог не вирахував позиції засобів протиповітряної оборони. Водночас вся ця система постійно підтримується у бойовій готовності.

"Зокрема, організоване своєчасне оповіщення та надання цілевказівок через відповідні канали системи управління. Завдяки цьому, кожен розрахунок та екіпаж у стислі терміни отримують своє окреме завдання до відбиття загрози з повітря", — зазначив генерал-лейтенант.

Що відомо про плани Росії захопити Київ

На випадок повторних повітряних атак росіян, зокрема "Шахедами", у підрозділах Угруповання сил та засобів оборони Києва створили мобільні вогневі групи.

Президент Росії Володимир Путін ніколи не відмовиться від планів захопити столицю України та може спробувати зробити це вдруге, заявив командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв. За його словами, поки що прямої загрози Києву немає, однак Росія може спробувати накопичити та застосувати необхідні сили.

Росія готує близько 200 тисяч нових військових і знову спробує атакувати Київ. Про це в інтерв'ю The Economist сказав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Наприкінці жовтня начальник ГУ розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що ознак щодо можливого наступу на Київ з Білорусі немає. Він підтвердив, що Росія перекидає до Білорусі свої підрозділи, але цієї кількості не достатньо для формування ударних угрупувань, які можуть здійснити наступ.

Читайте також

Імовірність запуску "Кинжалів" з Білорусі без літака А-50 знизилася — "Беларускі гаюн"

Росія не може виробляти радіолокаційні літаки А-50 — ГУР

На початок