У Києві створять реабілітаційний центр для військових

У Києві створять реабілітаційний центр для військових

У Києві створять реабілітаційний центр для військових
Микола Поворозник та Адам Бадір. Фото: КМДА

У Києві створять багатопрофільний реабілітаційний центр для військових. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

До столиці приїхав реабілітолог Адам Бадір, який втілював проєкти центрів реабілітації в Ізраїлі, ОАЕ, Казахстані та інших країнах. Його рекомендації стосуватимуться роботи з пацієнтами, облаштування палат та кабінетів для ефективної реабілітації.

Вже сьогодні, 3 березня, Бадір відвідає один зі київських медзакладів, щоб розпочати роботу над проектом із залученням медичних інженерів та проектантів.

"Проект буде максимально економічним та адаптованим до міжнародних стандартів реабілітації. Втіливши цей проект у життя, ми зможемо оптимізувати процес реабілітації пацієнтів після різного роду травм", – зазначив Поворозник.

Що відомо про підтримку ветеранів в Україні

У вересні 2022 року було оголошено про підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Міністерством ветеранів. Документ підписали голова Асоціації міст і мер Києва Віталій Кличко та міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Задокументована співпраця спрямована на надання соціального захисту, забезпечення соціальної та професійної адаптації, а також надання психологічної підтримки ветеранам.

В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

До одного мільйона гривень на розвиток власної справи — "Український ветеранський фонд" запускає програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників.

З реабілітацією ветеранів Києву допомагає Польща. У польському місті Тарнув вже побували 100 киян-учасників бойових дій та їх найближчі родичі. Загалом таку реабілітацію в сусідній країні пройдуть 180 українських захисників.

У грудні стало відомо, що близько 100 тисяч киян воюють на фронтах за Україну, а з початку російського вторгнення загинули" 419 жителів столиці.

Читайте також

У Києві створили міську координаційну раду з питань реінтеграції та підтримки ветеранів

Копенгаген допомагатиме Києву з реабілітацією військових

На початок