В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів — Шмигаль

В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів — Шмигаль

В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів — Шмигаль
. Фото: Facebook / Денис Шмигаль

Уряд України докладатиме зусиль, щоб після перемоги у війні з Росією українські ветерани мали змогу максимально реалізувати свій професійний потенціал та змогли долучитись до відновлення України та її економіки.

Про це 22 серпня на форумі ветеранів заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Одним з пріоритетних напрямків плану відновлення України визначено забезпечення соціальної підтримки ветеранів та надання можливості ветеранам безбар'єрно реалізовувати свій професійний потенціал. Після здобуття Україною перемоги наші захисники і захисниці мають повноцінно долучитись до відновлення України та її економіки", — зазначив він.

Прем’єр наголосив, що важливим завданням держави буде також зробити державні послуги зручними й доступними для кожного ветерана.

"Вперше в Україні розробляється і впроваджується система онлайн-послуг для ветеранів, триває робота над технічними рішеннями, інтеграція з єдиним державним реєстром ветеранів війни. Низка послуг буде відкрита з першого дня перемоги. Ведеться робота, щодо електронних посвідчень для ветеранів, розробляються послуги для порталу і застосунку Дія", — розповів урядовець.

За його словами, при цьому в Україні вже розпочав роботу реєстр, який спрощує надання психологічних послуг для ветеранів українсько-російської війни.

"Запущено реєстр надавачів послуг, який автоматизував взаємодію між Міністерством у справах ветеранів та організаціями, які надають послуги психологічної допомоги", — підсумував Денис Шмигаль.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 180. Текстовий онлайн

На початок