Київська влада допомагатиме притулкам для тварин

Київська влада допомагатиме притулкам для тварин

Київська влада допомагатиме притулкам для тварин
. ФОТО: Суспільне

Громадські організації, які утримують притулки для тварин, матимуть фінансову підтримку зі столичного міського бюджету. Порядок щорічного відбору таких організацій на конкурсній основі підтримали депутати Київради під час засідання у четвер, 2 березня.

У пресслужбі відомства наголошують, що надалі порядок відбору буде доопрацьований спільно з депутатським корпусом та представниками громадських організацій.

"Наразі фактично все навантаження у сфері захисту тварин лежить на зоозахисних громадських організаціях, які забезпечують роботу притулків, самостійно оплачують комунальні послуги, купляють корми та ліки для тварин, а також виплачують заробітну плату співробітникам", — сказав депутат фракції "Удар Віталія Кличка" Дмитро Білоцерковець.

Він зазначає, що під час війни виникає високий ризик закриття приватних притулків через брак ресурсів, а тварини можуть опинитися на вулицях без нагляду. У столичному бюджеті передбачені кошти для підтримки громадських організацій, діяльність яких пов’язана з утриманням притулків для тварин.

"Джерелом фінансової підтримки, зокрема, може бути і бюджет міста Києва. Запропоновані обсяги будуть виходити із коштів передбачених в бюджеті міста Києва на відповідний рік", — додав директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

Що відомо про опіку над тваринами в умовах війни

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні цікаві заходи для відвідувачів. У вересні для тварин організували частування кавунами. пригощають тварин кавунами. Ними, зокрема ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

Делегація посольства Ізраїлю відвідала один із закладів тимчасового утримання безпритульних тварин у Києві — "Виставковий центр". Іноземні гості передали для притулку гуманітарну допомогу — близько 1 тонни корму для тварин.

Читайте також

Столичний кінолог розповів, чим допомагають собаки під час воєнного стану

На початок