Масові бійки в людних місцях: до Київщини дійшов небезпечний флешмоб із Росії

Масові бійки в людних місцях: до Київщини дійшов небезпечний флешмоб із Росії

Масові бійки в людних місцях: до Київщини дійшов небезпечний флешмоб із Росії
. Фото ілюстративне: поліція Харківської області

Поліція Києва затримала 59 людей, які зібралися вчора, 27 лютого, на Печерську для влаштування масових сутичок між групами підлітків. Подібне зібрання молоді зафіксували і в Білій Церкві на Київщині. В обох випадках завдяки вчасному реагуванню правоохоронців бійок вдалося не допустити.

Як повідомила Суспільному речниця столичної поліції Юлія Гірдвіліс, вік затриманих на Печерську в Києві — від 25 до 16 років. За її словами, особи всіх затриманих встановлені. З батьками неповнолітніх провели бесіди. У поліції Києва зазначили, що продовжують посилено стежити за ситуацією, щоб запобігти подібним випадкам. Такі "акції" походять із Росії. Правоохоронці розцінюють їх як інформаційно-психологічну операцію, щоб використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

Схоже зібрання молоді було напередодні, 27 лютого, в Білій Церкві. Як інформує пресслужба поліції Київської області, підлітки зібралися поблизу одного з торговельних центрів міста ввечері, близько 20 години. Завдяки присутності поліцейських на місці події будь-яких правопорушень не зафіксовано.

Що відомо про акції з метою дестабілізації ситуації в країні за участі молоді

На столичному Печерську поліція не допустила конфлікту між молоддю. Бійку планували у межах так званого флешмобу, який започаткували в Росії.

У центрі Харкова 27 лютого поліція затримала підлітків, які хотіли влаштувати масову бійку. Поліція встановила, що це частина флешмобу з РФ.

Читайте також

Ґвалтували дітей та годували фекаліями: на Київщині затримали кривдників дітей

На початок