Ґвалтували дітей та годували фекаліями: на Київщині затримали кривдників дітей

Ґвалтували дітей та годували фекаліями: на Київщині затримали кривдників дітей

Ґвалтували дітей та годували фекаліями: на Київщині затримали кривдників дітей
Фото: пресслужба Київської обласної прокуратури

На Київщині правоохоронці повідомили про підозру матері та її співмешканцю за ґвалтування, катування малолітніх дітей та погрози їм вбивством. Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювані тривалий час знущалися з трьох дітей віком 3, 5 та 11 років, які проживали в антисанітарних умовах. Співмешканці зловживали алкоголем та влаштовували сварки, які часто переростали в бійку на очах у малолітніх дітей.

Малечу часто карали, ставили біля стіни на коліна з піднятими руками до верху. Аби сусіди не чули дитячий плач, жінка закривала їм рот ганчіркою та погрожувала вбивством, поінформували правоохоронці.

Крім того, за даними слідства, жінка демонструвала дітям свої статеві органи і вчиняла сексуальне насильство над ними. Дітей, яких не забезпечували їжею, підозрювані змушували їсти фекалії.

Наразі діти перебувають під опікою патронатної служби.

Ґвалтували дітей та кормили фекаліями: на Київщині затримали кривдників дітей
Фото: пресслужба Київської обласної прокуратури

Фігурантам справи інкримінують домашнє насильство, катування, погрози вбивством, зґвалтування, сексуальне насильство, вчинення розпусних дій та злісне не виконання обов’язків по догляду за дітьми. Підозру вручили за 6 статтямиСт. 126-1, ч. 2 ст. 127, ч. 1 ст. 129, ч. 3 ст. 149, ч. 4, 5 ст. 152, ч. 5 ст. 153, ч. 2 ст. 156, ст. 166 КК України Кримінального Кодексу України. Їм загрожує до 15 років за ґратами з конфіскацією майна.

Що відомо про протиправні дії відносно дітей на Київщині

Голосіївський районний суд обрав запобіжні заходи чотирьом вихователькам приватного корекційного дитячого садочка, яких підозрюють у катуванні дітей. Вони завдавали дітям сильного фізичного та морального болю з метою покарати їх за поведінку або невиконання вказівок вихователів.

У Білій Церкві на Київщині 25-річний хлопець напав на двох дітей та намагався завдати їм шкоду. Їх спробував захистити перехожий, проте отримав від кривдника кілька пострілів.

Вихователька дитячого будинку у Фастівському районі на Київщині, катувала 9-річну дівчинку. На тілі дитини виявили січені рани. Такі методи "виховання" у цьому закладі застосовувались вже не вперше.

19 вихованців закладу направили до лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події.

Читайте також

У Києві директорку дитсадка підозрюють у розтраті батьківських внесків

На початок